Kontakt

Program przedwyborczy 2018

Program przedwyborczy Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy – R. 2018 (Obietnice):

Pan Rafał Trzaskowski prawdopodobnie w ten sposób zdobył głosy, jak widzimy “Program Trzaskowskiego dla Warszawy” i jego strona, która służyła do zdobywania zaufania wyborców w Warszawie została usunięta zaraz po jego wybraniu na prezydenta Warszawy. Przebieg dalszych zdarzeń toczy się jak “mydlana bańka”. Dziś już można potwierdzić, że zostało “obiecane warszawiakom” dużo, a realizacja celów została zmieniona na inne cele, czyli czyn ten kwalifikuje się już dziś łącznie z jego kłamstwem własnej biografii jako czyn “oszustwa wyborczego” inaczej “korupcji wyborczej” słowa osoby prawnej stanowią tzw.”rzecz trwałą”, czy ktoś pomagał obecnemu prezydentowi w jakimkolwiek sposób w “łamaniu kodu źródłowego oprogramowania wyborczego”? Przypomnę że dla sprawnego programisty informatyka nie ma problemu zmienić cześć kodu. Przypomnijmy, że kandydat swego czasu został awansowany przez byłego prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego z PO na stanowisko ministra Cyfryzacji: 2013–2014 minister administracji i cyfryzacji

Na dzień dzisiejszy to jest domniemanie jego całkowitej winy, a pozostała część zgadza się wg opisu samego autora. Dziś już widać, że obecny prezydent Warszawy działa na niekorzyść Polski i Polaków (ta część zawarta jest w Archiwum). Żadna część jego prefabrykacji biografii, czy umowy ustnej wydanej dla Wyborców miasta stołecznego Warszawy nie jest domniemaniem, ale już stwierdzeniem jego publikacją, tworzy człowiek historie, która obarcza go i jego partię.

Osoba publiczna, która zajmuje tak wysokie i odpowiedzialne stanowisko jakim jest prezydentura stolicy Polski nie może mieć krzty podejrzeń o nielegalne lub fałszerstwo, które zostało upublicznione przez pana Rafała Trzaskowskiego.

Obywatele Polski nie godzą się z faktem powyższym bo stanowi dla nich ujemny interes i podważenie wiarygodności Polski na arenie międzynarodowej. Warszawa musi świecić przykładem tak jak inne stolice Świata. Inwestycje trafiają głównie przez Warszawę, a społeczeństwa z globu obserwują nas Polaków właśnie przez naszą stolicę.

Dla Webmasterów (skopiuj i wklej na swojej stronie)
Tytuł spojlera
<p>Plik (.PDF, oryginał) Program-dla-Warszawy_Trzaskowskiego.pdf</p><iframe src=”https://www.dyzma.eu/wp-content/uploads/2019/03/Program-dla-Warszawy_Trzaskowskiego.pdf” width=”100%” height=”300px” data-mce-fragment=”1″></iframe>

Plik (.PDF, oryginał) Program-dla-Warszawy_Trzaskowskiego.pdf

przestepstwo-wyborcze-art-kk

Dodaj komentarz

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *