Kontakt

Rafał Trzaskowski „naprawia” drzwi… biurową taśmą klejącą – sytuacja z alternatyw PRL-u

Wyjątkowo nieudana okazała się inauguracja nowej akcji kandydata na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Nagranie z „naprawy” drzwi u jednej z mieszkanej stało się prawdziwym hitem sieci i jednocześnie „pożywką” dla przeciwników kandydata.

Akcja „Otwarte drzwi dla Warszawy” ma polegać na odwiedzinach, jakie Rafał Trzaskowski i inni kandydaci na radnych z ramienia PO i Nowoczesnej mają składać w domach Warszawiaków. Kandydaci chcą odpowiadać na pytania mieszkańców i rozmawiać o aktualnych problemach.

Rafał Trzaskowski zapowiedział akcję w rozmowie z dziennikarzami. „Zgodnie z zapowiedziami, bardzo intensywny tydzień. Dlatego że dzisiaj inaugurujemy akcję „Otwarte drzwi dla Warszawy”. Będziemy w mieszkaniach Warszawiaków prowadzić rozmowę, jeśli państwo nas zaproszą, zapraszać na spotkania” – powiedział.

Cała akcja rozpoczęła się jednak wyjątkowo nieudanie, a co ciekawe, nagranie, które stało się obiektem drwin, zostało opublikowane przez sztab Trzaskowskiego. Widać na nim jak Trzaskowski odwiedza jedną z mieszkanek bloku na Ursynowie, która skarżyła się na zepsute drzwi. Kandydat PO na prezydenta stolicy wziął taśmę klejącą i… przykleił nią szybę do ramy. Trzeba uczciwie przyznać, że po zakończeniu pracy całość prezentowała się znacznie gorzej niż na początku.

Internauci nie pozostawili na Rafale Trzaskowskim suchej nitki. Nagranie błyskawicznie stało się obiektem drwin w internecie, a media społecznościowe zasypały obrazki nawiązujące do całej sytuacji.

źródło: [wMeritum]

Facebook Comments