Kontakt

Już jestem prezydentem Warszawy – usuwam swoja stronę i zacieram ślady

Po wyborach politycy często weryfikują swoje zdanie w kwestii niektórych swoich zapowiedzi, ale Rafał Trzaskowski przechodzi już samego siebie! Wyborcy i konkurenci polityczni pytają, kiedy zrealizuje on swoje obietnice, a ten… usuwa stronę internetową, by zatrzeć ślady po swoim programie. Oj, tak się nie robi, panie prezydencie!
Kilka dni temu warszawski radny Prawa i Sprawiedliwości Sebastian Kaleta złożył interpelację w sprawie obietnic, jakie Rafał Trzaskowski składał w kampanii wyborczej. Niewiele czasu minęło od zaprzysiężenia, a prezydent stolicy już zmienił zdanie w wielu kwestiach.
Wątpliwości budzi m.in. obietnica darmowych żłobków dla wszystkich dzieci.
W swojej interpelacji radny Kaleta powołał się na stronię internetową trzaskowski.pl, na której można było znaleźć program wyborczy Trzaskowskiego. Współpracownicy odpowiadający za wizerunek prezydenta musieli mocno się głowić, co z tym fantem zrobić, aż wreszcie wymyślili – tak, stronę trzeba skasować. I skasowali.
Obecnie po wpisaniu adresu trzaskowski.pl przeniesiemy się na… stronę Trzaskowskiego na Facebooku. Po obietnicach niby nie powinno być śladu, ale Sebastian Kaleta przechytrzył polityka PO i ma zapisane czarno na białym, to co Trzaskowski obiecywał przez ostatnie kilka miesięcy. Oby w pamięci mieli to też warszawiacy.
Na szczęście jego uczciwi konkurenci polityczni, zachowali oryginał listu Trzaskowskiego, w którym jak dowiadujemy się, napisał same ‘Banialuki’ które przeczą rzeczywistości, a on sporządził tą listę (Program Wyborczy Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta Warszawy), aby naciągnąć Warszawiaków i dojść do krzesełka prezydenta, później stronę natychmiast usunął z zawartością i całym dowodem.
Po obietnicach niby nie powinno być śladu, ale Sebastian Kaleta przechytrzył polityka PlatformyObywatelskiej i ma zapisane czarno na białym, to co Trzaskowski obiecywał przez ostatnie kilka miesięcy. Oby w pamięci mieli to też warszawiacy
Obietnica to prezent za głosowanie na kandydata – to jeden z przykładów – oszustwa wyborczego
zobacz: przestepstwo-wyborcze-art-kk (plik .PDF)
…CDN

Facebook Comments