Kontakt

Krakowiak Trzaskowski się nie zraża i dalej reklamuje „strefę relaksu” na paletach – trwa poniżanie warszawiaków

Jak można przeczytać w internetowych wpisach, prezydent Warszawy nie zraża się krytyką, z jaką spotkała się powstała na pl. Bankowym „strefa relaksu”. Rafał Trzaskowski wciąż promuje inicjatywę. Ostatnio pomysł został zareklamowany w stołecznym dodatku do „Gazety Wyborczej.

W gazecie zamieszczono reklamę ukazującą obraz mało przypominający rzeczywistość. Przeciwnie niż to pokazano na rysunku, realna „strefa relaksu” nie cieszy się popularnością – między innymi dlatego, ze kilkadziesiąt metrów dalej jest Ogród Saski – rozległy park w centrum miasta.

Strefa powstała na ruchliwym i głośnym pl. Bankowym. Ogrodowe meble i rośliny doniczkowe za 920 tys. zł ustawiono na asfalcie. Tuż obok przejeżdżają tysiące samochodów generujących spaliny i hałas.

Pomysłstał się obiektem kpin internautów. Zespół drewnianych przedmiotów jest nazywany m.in. „skupem palet”.

źródło: [TWITTER, TVP.info ]

Przypomnijmy rozmowę z ‘Szefową Trzaskowskiego:

Gronkiewicz-Waltz niczym Kazimierz Wielki. “Zastałam Warszawę drewnianą, a jest murowana”
Już niedługo skończą się 12-letnie rządy Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie. Pani prezydent w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” twierdzi, że dzięki niej stolica zmieniła się na lepsze. “Ludzie dziękują mi za zmiany, żałują, że już nie kandyduję” – przekonuje polityk.

“Zastałam drewnianą, a jest murowana” – odparła na pytanie dziennikarza dotyczące tego, jaką Warszawę zostawia po 12 latach swoich rządów. “Nie uważam się za Hannę Wielką, ale kiedy przychodziłam tu w 2006 r., po mieście jeździły stare ikarusy i pojedyncze pociągi SKM-ki. Ścieki były spuszczane wprost do Wisły, woda w kranach płynęła właśnie z tej rzeki. To się radykalnie zmieniło” – zapewnia prezydent stolicy.

Hanna Gronkiewicz-Waltz podkreśliła, że jej największym osiągnięciem było zmodernizowanie komunikacji miejskiej. Na pytania o niezrealizowane obietnice prezydent odpowiada, że brak unijnego dofinansowania powstrzymał ją przed wywiązaniem się z niektórych obietnic. Jedną takich niezrealizowanych obietnic jest obwodnica Pragi.

“Jaki obieca wszystko. Nawet kosmodrom”

Pani prezydent ponadto skrytykowała kampanię Patryka Jakiego. “Jest w stanie obiecać wszystko, chyba nawet kosmodrom” – oceniła w rozmowie z “Wyborczą”. “Wynajął pokój na planie filmowym z regałem, na którym stały książki o niemieckich parowozach, składa podpisy, postawił sobie obok biurka dwie flagi, zmieściła mu się nawet flaga Unii Europejskiej. To działanie podprogowe” – mówiła polityk.
Gronkiewicz-Waltz zapewniła, że będzie głosować na Rafała Trzaskowskiego oraz innych kandydatów PO.

źródło: gazeta

Facebook Comments

Comments are Closed