Kontakt

Rzecznik Warszawy to jakiś ‘Oprych’ jego wypowiedzi to menelski żargon?..

„Dziś wiemy, że warszawianki i warszawiacy nie otrzymają warszawskiego 1300 plus” – napisał na Twitterze wiceminister sprawiedliwości, stołeczny radny PiS Sebastian Kaleta, odnosząc się do obietnicy Rafała Trzaskowskiego o bezpłatnych żłobkach. „W budżecie są środki. Proszę nie kłamać” – odpowiedział mu rzecznik prezydenta stolicy. „Mój syn nie załapał się do państwowego żłobka. Załatwiamy prywatny za 1400 zł miesięcznie” – napisał użytkownik Twittera we wpisie skierowanym do rzecznika.
Sebastian Kaleta napisał na Twitterze, że obietnica z kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, dotycząca bezpłatnych żłobków publicznych, nie została zrealizowana.

….”Kaleta”…
Kalecie odpowiedział rzecznik prezydenta Warszawy Kamil Dąbrowa. „Znowu pała, proszę nie kłamać” – napisał. Zapewnił, że w budżecie miasta na 2019 r. „są środki na bezpłatną opiekę dla wszystkich dzieci”, zarówno w żłobkach prywatnych jak i publicznych „w standardzie 1400 zł”.
…”Kamil Dąbrowa”…
Do dyskusji włączył się użytkownik Twittera, który oświadczył, że jego syn „nie załapał się do żadnego państwowego żłobka”. Zapytał też, w jaki sposób miasto zwróci mu pieniądze wydane na żłobek dla dziecka.
…”Zbyszek”…
Dąbrowa odpowiedział użytkownikowi Twittera. „Nie wiem, z jakich powodów nie znalazł Pan miejsca dla syna” – napisał.
…”Kamil Dąbrowa”…
Odpowiedź Dąbrowy skomentował Sebastian Kaleta. „Jak można tak bezczelnie kłamać?” – napisał.
…”Sebastian Kaleta”…

źródło: [ TVP.info ]

Facebook Comments

Comments are Closed